MŪSŲ VEIKLOS:

Futbolo mokymai – Kalbų, muzikos, meno pamokos – Pagalba, parama – Veikla centruose – Susitikimai – Vasaros stovyklos

VŠĮ „Hope For Football“ komandos tikslas padėti Lietuvos jaunimui užaugti ir prisitaikyti kintančiame ir kosmopolitiškame pasaulyje. Siekiame ugdyti sveiko gyvenimo įpročius sporto ir religinių idealų pagalba. Mūsų komanda vienija dviejų šalių kultūras Italijos ir Lietuvos. 

Organizacijos įkūrėjas Stefano Piciulin tiki, kad futbolo sportas, gali išmokyti dirbti komandoje, bei tapti bendruomene, kuri rūpinasi, palaiko ir padeda rasti teisingą kelią, tėvų palaikymo neturintiems vaikams.

Veikla prasidėjo 2013 metais Kaune. Hope For Football savanoriai lankėsi vaikų globos namuose ir dienos centruose. Organizavo futbolo treniruotes, italų kalbos pamokas. Organizuodavo picos kepimo šventes. Per šį laikotarpį veikloje dalyvavo apie 100 vaikų ir savanoriai, daugiausiai Erasmus studentai iš įvairių pasaulio šalių. Vaikai turėjo galimybę bendrauti anglų kalba. Esame dėkingi visiems savo savanoriams.

2018 metais pirmoji vasaros stovykla Italijoje, Auronzo kurorte. Devyni vaikai iš Lietuvos 10 dienų gyveno dolomitų kalnuose, žaidė kartu stovyklaujančiais italijos vaikais. Mūsų stovyklautojus aplankė Lietuvos dviračių sporto čempionė Diana Žiliūtė. Vaikai dalyvavo susitikime su Lietuvos futbolo federacija ir jos prezidentu Tomu Danilevičiumi.

2019 vasarą antroji stovykla ir gyvenimas italų šeimose. Dešimt vaikų iš Lietuvos savaitę laiko gyveno italų šeimose, kartu keliavo ir pramogavo. Vėliau kartu su italijos Sevilijos parapijos vaikais vyko stovyklauti į Auronzo, dolomitų kalnuose. Vaikai vyko susipažinti su „Lazio“ futbolo komanda, kuri kasmet treniruojasi dolomitų kalnuose.

Šiuo metu vyksta italų kalbos pamokos Lietuvoje, kurias veda du savanoriai. 

2020 metais vyko trečioji vasaros stovykla, Telšių raj. Lietuva.

Mūsų planuose VŠĮ „Hope For Football“ veiklos centras Lietuvoje. Šio centro tikslas-vaikų popamokinė veikla, futbolo treniruotės, kalbų pamokėlės. Visokeriopos pagalbos teikimas.

2020-07-28 „HOPE FOR FOOTBALL“ BENDRUOMENĖ lankėsi Lietuvos futbolo federacijoje.

Skaitykite apie mūsų apsilankymą, spausdami ant nuotraukos.

Tapkite mūsų rėmėjais:

VŠĮ „Hope for football“

LT52 7044 0600 0785 5871, AB SEB bankas

 Banko kodas: 7044

Paskirtis: parama.

Kontaktai: 

e-mail.: stefano.piciulin@gmail.com;

info@hopeforfootball.org

Tel.: (LT) +370 60151754

(IT) +39 3382447715

Close Menu