Apie mus

VŠĮ “Hope For Football” komandos tikslas padėti Lietuvos jaunimui užaugti ir prisitaikyti kintančiame ir kosmopolitiškame pasaulyje. Siekiame ugdyti sveiko gyvenimo įpročius sporto ir religinių idealų pagalba. Mūsų komanda vienija dviejų šalių kultūras Italijos ir Lietuvos. 

Organizacijos įkūrėjas Stefano Piciulin tiki, kad futbolo sportas, gali išmokyti dirbti komandoje, bei tapti bendruomene, kuri rūpinasi, palaiko ir padeda rasti teisingą kelią, tėvų palaikymo neturintiems vaikams.

Veikla prasidėjo 2013 metais Kaune. Hope For Football savanoriai lankėsi vaikų globos namuose ir dienos centruose. Organizavo futbolo treniruotes, italų kalbos pamokas. Organizuodavo picos kepimo šventes. Per šį laikotarpį veikloje dalyvavo apie 100 vaikų ir savanoriai, daugiausiai Erasmus studentai iš įvairių pasaulio šalių. Vaikai turėjo galimybę bendrauti anglų kalba. Esame dėkingi visiems savo savanoriams.

2018 metais pirmoji vasaros stovykla Italijoje, Auronzo kurorte. Devyni vaikai iš Lietuvos 10 dienų gyveno dolomitų kalnuose, žaidė kartu stovyklaujančiais italijos vaikais. Mūsų stovyklautojus aplankė Lietuvos dviračių sporto čempionė Diana Žiliūtė. Vaikai dalyvavo susitikime su Lietuvos futbolo federacija ir jos prezidentu Tomu Danilevičiumi.

2019 vasarą antroji stovykla ir gyvenimas italų šeimose. Dešimt vaikų iš Lietuvos savaitę laiko gyveno italų šeimose, kartu keliavo ir pramogavo. Vėliau kartu su italijos Sevilijos parapijos vaikais vyko stovyklauti į Auronzo, dolomitų kalnuose. Vaikai vyko susipažinti su “Lazio” futbolo komanda, kuri kasmet treniruojasi dolomitų kalnuose.

Šiuo metu vyksta italų kalbos pamokos Lietuvoje, kurias veda du savanoriai. 

2020 metais organizuojame jau trečią vasaros stovyklą ir gyvenimą italų šeimose. 

Mūsų planuose VŠĮ “Hope For Football” veiklos centras Lietuvoje. Šio centro tikslas-vaikų popamokinė veikla, futbolo treniruotės, kalbų pamokėlės. Visokeriopos pagalbos teikimas.

Our centers and comunities

Kaunas municipal child care home

 Birutės g. 29, Kaunas 45322, Lithuania

Tel.: (8-37) 745530

Read more about Kaunas municipal child care home

Vilijampoles social care home
Apuolės g. 44, LT-48302 Kaunas, Lithuania
Tel.: (8 37) 361671
e-mail:  info@vilijampolessgn.lt

Read more about Vilijampoles social care home 

Our team

Stefano Piciulin
Director
Kristina Šaltytė
Project manager
Javier Carrascosa Sanz-Agero
Trainer
X
Become a Volunteer

We invite you to join our volunteer team!

Hope For Football is a volunteer-supported, nonprofit organization

Become our volunteer:

  • if you are active, optimistic, organised and responsible
  • if you  like football and children
  • if you want to teach languages, dances, music, art ect…
  • if you like to meet new people from all over the world

Do you need expierience for your future studies or job?

Join us and you can recieve great expierience in social, sport, media marketing, teaching, journalism, photography and you’ll definetly make many friends.

Write to us:

info@hopeforfootball.org

Close Menu